Wyszukiwarka
Masz pytanie?

REALIZACJE

Globus wykonane oraz sprzedane przez naszą firmę znalazły swoje miejsce zarówno wśród użytkowników indywidualnych jak również w wielu firmach takich jak: biura podróży, kancelarie adwokackie, hotele, szkoły.

Globusy o średnicy kuli 80cm ozdobiły sieć biur podróży TRIADA.

Grandis Globus o średnicy 80cm znalazły swoje miejsce: w programach telewizyjnych: Czy jesteś mądrzejszy od 8-klasisty, Teraz Polska. 

Zdobią znane Kancelarie adwokackie jak również Ministerstwo Spraw Zagranicznych

Największy wykonany przez nas globus z ręcznie wykonanymi kontynentami oraz napisami w j. niemieckim miał średnicę kuli 100cm.

Wszystkie ww. produkty ze szlachetnymi dodatkami jak mosiężny południk, dębowa lub czereśniowa podstawa.

 

Poniżej zdjęcia naszych realizacji.

 • 1_(1)cali09rozmycietwarz2.jpg

  Globusy dla Biura Podróży Triada

  2018-04-03 12:17

  W roku 2008 wykonaliśmy dla Biura Podróży TRIADA kilkadziesiąt globusów o średnicy kuli 80cm. Globusy te miały naniesione miejsca na Ziemi, do których kierują się wycieczki ww. Biura Podróży. Każdy globus zawieszony został na specjalnym rusztowaniu i stanowił ozdobę jak również praktyczny przyrząd do wyboru miejsca wycieczki. Jego dokładność to 10 000 nazw miejsc na Ziemi. Napisy w języku angielskim, kolorystyka brązowo- beżowa.

 • 2_(1)cali09.jpg

  Globus 100cm średnicy

  2018-04-03 12:17

  W 2007 roku wykonaliśmy nasz największy globus o średnicy kuli 100cm. Wykonany został na zamówienie Klienta z Niemiec dlatego też napisy na globusie były w języku niemieckim. Całość treści (kontynenty, napisy, kolory) naniesiona ręcznie przez artystkę z Akademii Sztuk Pięknych. Kula umieszczona na południku wykonanym z mosiądzu na drewnianej podstawie wykonanej z drewna czereśniowego. Był to jeden z serii kilkunastu globusów wykonanych ręcznie, chociaż wszystkie pozostałe bazowały na kuli o średnicy 64cm.

 • 3cali09.jpg

  Globus o średnicy 80cm

  2018-04-03 12:17

  Naszym najbardziej uniwersalnym produktem został globus o średnicy 80cm. Posiadał 10 000 nazw miejsc, napisy w języku angielskim. Proponowane podstawy drewniane lub mosiężne. Południk wykonany z mosiądzu. Powstał bardzo okazały globus mogący stanowić dopełnienie wielu eleganckich wnętrz takich jak: kancelarie adwokackie, hotele, biblioteki, biura podróży a nawet Ministerstwo Spraw Zagranicznych.

 • Dodaj link do:
 • digg.com
 • delicious.com
 • wykop-pl
 • facebook.com
 fb